کاربر مهمان ورود اعضا |  عضویت
خانهاخبارمعاونت فرهنگي دانشگاهمدیران فرهنگیکانون های فرهنگیواحد انجمن های علمی واحد تشکل های اسلامیکرسی آزاد اندیشیکتیبه فرهنگی
حضرت محمد(ص) می فرمایند : خير دنيا و آخرت با دانش است و شرّ دنيا و آخرت با نادانى .               امام على (ع) می فرمایند : خداوند روزه را واجب كرد تا به وسيله آن اخلاص خلق را بيازماید.                   امام علی (ع) می فرمایند : زمانى كه مقدمات نعمت ها به شما رسید، نهایت آن را با كم شكری از خود مرانید.             حضرت فاطمه الزهرا (س) می فرمایند :   خدای تعالی نیکی به پدر و مادر را واجب فرمود تا از خشم او در امان بمانند، و دستگیری از خویشان را موجب افزایش عمر و سبب فزونی جمعیت و قدرت قرار داد .


 
  • آخرین اخبار
  • گالری عکس
  • نظرسنجی

 

ارتباط با معاونت

ایمیل شما:
تصویر امنیتی:
 Security code

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:   118
بازدید ماه جاری:   0
بازدید سال جاری:  
کاربران عضو آنلاین : 0
کاربران مهمان : 40

 

کد خبر: 926
تاریخ خبر: 1392/07/27

سومین جلسه از سری جلسات تخصصی کرسی های آزاداندیشی


شرح خبر:

سومین جلسه از سری جلسات تخصصی کرسی های آزاداندیشی به همت جمعی از دانشجویان فعال فرهنگی برگزار شد سومین جلسه از سری جلسات تخصصی کرسی های آزاداندیشی با موضوع بسط مقوله جهاد و به ویژه جهاد علمی در اندیشه مقام معظم رهبری(حفظه الله) در روز پنجشنبه 95/1/26 از ساعت 16:15 در محل خانه فرهنگ و با حضور جمعی از فعالین فرهنگی دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای سید مهدی فاطمی برداشت های خود را از منظومه فکری مقام معظم رهبری در مقوله جهاد و خصوصا جهاد علمی بیان داشتند که مورد نقد حاضرین در جلسه قرار گرفت .
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا می باشد.
طراحی شده توسط شبکه فراپیوند