کاربر مهمان ورود اعضا |  عضویت
خانهاخبارمعاونت فرهنگي دانشگاهمدیران فرهنگیکانون های فرهنگیواحد انجمن های علمی واحد تشکل های اسلامیکرسی آزاد اندیشیکتیبه فرهنگی
حضرت محمد(ص) می فرمایند : خير دنيا و آخرت با دانش است و شرّ دنيا و آخرت با نادانى .               امام على (ع) می فرمایند : خداوند روزه را واجب كرد تا به وسيله آن اخلاص خلق را بيازماید.                   امام علی (ع) می فرمایند : زمانى كه مقدمات نعمت ها به شما رسید، نهایت آن را با كم شكری از خود مرانید.             حضرت فاطمه الزهرا (س) می فرمایند :   خدای تعالی نیکی به پدر و مادر را واجب فرمود تا از خشم او در امان بمانند، و دستگیری از خویشان را موجب افزایش عمر و سبب فزونی جمعیت و قدرت قرار داد . 

  • آخرین اخبار
  • گالری عکس
  • نظرسنجی

 

ارتباط با معاونت

ایمیل شما:
تصویر امنیتی:
 Security code

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:   155
بازدید ماه جاری:   0
بازدید سال جاری:  
کاربران عضو آنلاین : 0
کاربران مهمان : 44

 

کد خبر: 920
تاریخ خبر: 1395/01/22

برگزاری دومین جلسه از سری جلسات تخصصی کرسی های آزاداندیشی


شرح خبر:

دومین جلسه از سری جلسات تخصصی  کرسی های آزاداندیشی به همت جمعی از دانشجویان فعال فرهنگی برگزار شد

دومین جلسه از سری جلسات تخصصی  کرسی های آزاداندیشی با موضوع بسط مقوله جهاد در اندیشه مقام معظم رهبری(حفظه الله) در روز پنجشنبه 95/1/19 از ساعت 16:00 در محل خانه فرهنگ و با حضور جمعی از فعالین فرهنگی دانشگاه برگزار گردید.

در این جلسه جناب آقای محسن بیگی برداشت های خود را از اندیشه مقام معظم رهبری در مقوله جهاد بیان داشتند که مورد نقد حاضرین در جلسه قرار گرفت و نیز به سوالات حضار در این زمینه پاسخ داده شد.
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا می باشد.
طراحی شده توسط شبکه فراپیوند