کاربر مهمان ورود اعضا |  عضویت
خانهاخبارمعاونت فرهنگي دانشگاهمدیران فرهنگیکانون های فرهنگیواحد انجمن های علمی واحد تشکل های اسلامیکرسی آزاد اندیشیکتیبه فرهنگی
حضرت محمد(ص) می فرمایند : خير دنيا و آخرت با دانش است و شرّ دنيا و آخرت با نادانى .                 امام علی (ع) می فرمایند : زمانى كه مقدمات نعمت ها به شما رسید، نهایت آن را با كم شكری از خود مرانید.             حضرت فاطمه الزهرا (س) می فرمایند :   خدای تعالی نیکی به پدر و مادر را واجب فرمود تا از خشم او در امان بمانند، و دستگیری از خویشان را موجب افزایش عمر و سبب فزونی جمعیت و قدرت قرار داد .


 
 

ورود به جشنوراه بهار زندگی

 

سی و دومین دوره جشنواره
سراسری قرآن و عترت دانشجویان
 
  • آخرین اخبار
  • گالری عکس
  • نظرسنجی

 

ارتباط با معاونت

ایمیل شما:
تصویر امنیتی:
 Security code

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:   206
بازدید ماه جاری:   0
بازدید سال جاری:  
کاربران عضو آنلاین : 2
کاربران مهمان : 71

 

کد خبر: 1122
تاریخ خبر: 1395/09/24

دانشگاه بوعلی سینا باز هم درخشید


شرح خبر:

دانشگاه بوعلی سینا باز هم درخشید فرهنگ، یک ملت است که می تواند آن ملت را پیشرفته ،عزیز، توانا، نوآور و داری آبروی جهانی کند. رمز پویایی و تجلی و هنر، ریشه در فرهنگی غنی و پربار دارد. رشد بالندگی فرهنگی به درستی ارزشی است که مایه مباهات و سر بلندی جامعه دانشگاهی است. کسب مقام سوم کانون مهدویت، رتبه برتر غرفه دانشگاه بوعلی سینا و اجرای استند آپ کمدی قابل تحسین جناب آقای حبیب کریمی در ششمین جشنواره فرهنگی - هنری ملی رویش را تبریک عرض می نماییم و از خداون متعال آرزوی توفیقات روز افزون را برای این عزیزان داریم.
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا می باشد.
طراحی شده توسط شبکه فراپیوند