کاربر مهمان ورود اعضا |  عضویت
خانهاخبارمعاونت فرهنگي دانشگاهمدیران فرهنگیکانون های فرهنگیواحد انجمن های علمی واحد تشکل های اسلامیکرسی آزاد اندیشیکتیبه فرهنگی
حضرت محمد(ص) می فرمایند : خير دنيا و آخرت با دانش است و شرّ دنيا و آخرت با نادانى .               امام على (ع) می فرمایند : خداوند روزه را واجب كرد تا به وسيله آن اخلاص خلق را بيازماید.                   امام علی (ع) می فرمایند : زمانى كه مقدمات نعمت ها به شما رسید، نهایت آن را با كم شكری از خود مرانید.             حضرت فاطمه الزهرا (س) می فرمایند :   خدای تعالی نیکی به پدر و مادر را واجب فرمود تا از خشم او در امان بمانند، و دستگیری از خویشان را موجب افزایش عمر و سبب فزونی جمعیت و قدرت قرار داد . 

 • آخرین اخبار
 • گالری عکس
 • نظرسنجی

 

ارتباط با معاونت

ایمیل شما:
تصویر امنیتی:
 Security code

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:   155
بازدید ماه جاری:   0
بازدید سال جاری:  
کاربران عضو آنلاین : 0
کاربران مهمان : 14

 

کد خبر: 1178
تاریخ خبر: 1392/07/27

اعزام 450 نفر از دانشجویان دانشگاه به مناطق عملياتي جنوب کشور


شرح خبر:

   بسیج دانشجویی دانشگاه با هدف ترویج فرهنگ دفاع مقدس، تقویت روحیه ایثار و شهادت در میان جوانان، زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، روشنگری در خصوص ابعاد مختلف جنگ تحمیلی، تجدید پیمان با شهدا وآرمان های امام خمینی(ره) و .... اقدام به اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور نمود. اعزام کاروان زائران راهیان نور در قالب 10 دستگاه  اتوبوس به تعداد 450 نفر ازدانشجویان پسر و دختر در دو  دوره  5 روزه انجام گرفت.  دانشجویان پسربه تعداد 180 نفر از تاریخ 18/12/95 لغایت 22/12/95 و دانشجویان دختر نیز به تعداد 270 نفر از تاریخ 22/12/95 لغایت 26/12/95 به این مناطق اعزام شدند. کاروان های اعزامی از زیارتگاه ها، مناطق عملیاتی و اماکن زیارتی از جمله شهدای طلاییه، شلمچه، اروند،هویزه،هور، کربلای 4،فکه، چزابه، فتح المبین، دوکوهه و معراج الشهدا بازدید کردند.

 

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6.  
 7.  
 8.  
 9.  
 10.  
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا می باشد.
طراحی شده توسط شبکه فراپیوند