کاربر مهمان ورود اعضا |  عضویت
خانهاخبارمعاونت فرهنگي دانشگاهمدیران فرهنگیکانون های فرهنگیواحد انجمن های علمی واحد تشکل های اسلامیکرسی آزاد اندیشیکتیبه فرهنگی
حضرت محمد(ص) می فرمایند : خير دنيا و آخرت با دانش است و شرّ دنيا و آخرت با نادانى .               امام على (ع) می فرمایند : خداوند روزه را واجب كرد تا به وسيله آن اخلاص خلق را بيازماید.                   امام علی (ع) می فرمایند : زمانى كه مقدمات نعمت ها به شما رسید، نهایت آن را با كم شكری از خود مرانید.             حضرت فاطمه الزهرا (س) می فرمایند :   خدای تعالی نیکی به پدر و مادر را واجب فرمود تا از خشم او در امان بمانند، و دستگیری از خویشان را موجب افزایش عمر و سبب فزونی جمعیت و قدرت قرار داد . 

  • آخرین اخبار
  • گالری عکس
  • نظرسنجی

 

ارتباط با معاونت

ایمیل شما:
تصویر امنیتی:
 Security code

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:   155
بازدید ماه جاری:   0
بازدید سال جاری:  
کاربران عضو آنلاین : 0
کاربران مهمان : 20

 

معرفی واحد


"واحد امور تشکل های اسلامی"


  معرفی :
به فرموده مقام معظم رهبری  :  « از دانشگاه همیشه و در همه جا این انتظار هست که محل جوشش و اوج دو جریان حیاتی در کشور باشد : اول جریان علم و تحقیق ، دوم جریان آرمان گرایی ها  و آرمان خواهی ها و هدف گذاری سیاسی و اجتماعی . » . در این میان نقش تشکل های اسلامی دانشجویان در پرورش نیروهای فعال ، متعهد و متخصص در جهت رسیدن به آرمان ها و کمک به پیشرفت کشور همواره مهم بوده است .
در دانشگاه بوعلی سینا سه تشکل اسلامی  : بسیج دانشجویی ، جامعه اسلامی دانشجویان  و انجمن اسلامس دانشجویان در زمینه های مختلف فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی و ... فعالیت دارند .
گفتنی است که ارائه انواع امکانات  ، خدمات  ، تسهیلات  و حمایت از تمامی فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی این سه تشکل که در چهارچوب قوانین و در راستای منافع ملی و مصالح عمومی می باشد بر عهده معاونت فرهنگی و اجتماعی می باشد و پیگیری امور وربوط به این تشکل ها بر عهده واحد تشکل های اسلامی می باشد.علی مهدوی گوهر (کارشناس  تشکل های اسلامی)


شرح وظایف این واحد :

پیگیری کلیه امورات تشکل های اسلامی (جامعه اسلامی دانشجویان ، بسیج دانشجویی ، انجمن اسلامی دانشجویان ) بر اساس قوانین و آیین نامه های موجود.
اطلاعیه مربوط به واحد

گزارش فعالیت ها

ارتباط با ما

  • آدرس :  همدان - چهارباغ شهید احمدی روشن - دانشگاه بوعلی سینا - معاونت فرهنگی و اجتماعی
  • شماره تلفن دانشگاه : 8274059 - 0811
  • شماره تلفن داخلی : 345
  • ایمیل : َAli.s.Mahdavi@gmail.com

نظرات شما
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا می باشد.
طراحی شده توسط شبکه فراپیوند