کاربر مهمان ورود اعضا |  عضویت
خانهاخبارمعاونت فرهنگي دانشگاهمدیران فرهنگیکانون های فرهنگیواحد انجمن های علمی واحد تشکل های اسلامیکرسی آزاد اندیشیکتیبه فرهنگی
حضرت محمد(ص) می فرمایند : خير دنيا و آخرت با دانش است و شرّ دنيا و آخرت با نادانى .               امام على (ع) می فرمایند : خداوند روزه را واجب كرد تا به وسيله آن اخلاص خلق را بيازماید.                   امام علی (ع) می فرمایند : زمانى كه مقدمات نعمت ها به شما رسید، نهایت آن را با كم شكری از خود مرانید.             حضرت فاطمه الزهرا (س) می فرمایند :   خدای تعالی نیکی به پدر و مادر را واجب فرمود تا از خشم او در امان بمانند، و دستگیری از خویشان را موجب افزایش عمر و سبب فزونی جمعیت و قدرت قرار داد .


 
    


  • آخرین اخبار
  • گالری عکس
  • نظرسنجی

 

ارتباط با معاونت

ایمیل شما:
تصویر امنیتی:
 Security code

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:   240
بازدید ماه جاری:   0
بازدید سال جاری:  
کاربران عضو آنلاین : 0
کاربران مهمان : 98

 

کد خبر: 1023
تاریخ خبر: 1395/08/11

جشنـواره بزرگ خورشیـد طوس تا 30 آبان ماه تمـدید شد


شرح خبر:

داستـان کوتـاه، پوسـتر های گرافیکی، سفر نـامه وخـاطره رضوی، بخش نامـــه ای به امــام رضــا(ع) بخش ویژه دانشگاهیان دانشگاه بوعلی سینا با جوایز ویژه (جوایز بخش نامه بصورت قرئه کشی دراختتامیه انجام میشود) جهت اطلاع بیشتر به سایت جشنواره مراجعه کنید.

قابل توجه دانشجویان  علاقمند، ورکشاپ یک روزه گرافیک جهت آموزش بخش گرافیک داستان به همت اساتید گروه هنر در روز سه شنبه 18 آبان در خانه فرهنگ برگزار میشود علاقمندان جهت ثبت نام به آقای اکبری در معاونت فرهنگی مراجعه کنند  ویا با داخلی 347 تماس بگیرید.

سایت جشنواره: www.khorshid-tous.ir

کانال تلگرام :  @khorshidetous

شماره تماس:  09386848816
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا می باشد.
طراحی شده توسط شبکه فراپیوند