کاربر مهمان ورود اعضا |  عضویت
خانهاخبارمعاونت فرهنگي دانشگاهمدیران فرهنگیکانون های فرهنگیواحد انجمن های علمی واحد تشکل های اسلامیکرسی آزاد اندیشیکتیبه فرهنگی
حضرت محمد(ص) می فرمایند : خير دنيا و آخرت با دانش است و شرّ دنيا و آخرت با نادانى .                 امام علی (ع) می فرمایند : زمانى كه مقدمات نعمت ها به شما رسید، نهایت آن را با كم شكری از خود مرانید.             حضرت فاطمه الزهرا (س) می فرمایند :   خدای تعالی نیکی به پدر و مادر را واجب فرمود تا از خشم او در امان بمانند، و دستگیری از خویشان را موجب افزایش عمر و سبب فزونی جمعیت و قدرت قرار داد .


 
 

ورود به جشنوراه بهار زندگی

 

سی و دومین دوره جشنواره
سراسری قرآن و عترت دانشجویان
 
  • آخرین اخبار
  • گالری عکس
  • نظرسنجی

 

ارتباط با معاونت

ایمیل شما:
تصویر امنیتی:
 Security code

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:   206
بازدید ماه جاری:   0
بازدید سال جاری:  
کاربران عضو آنلاین : 2
کاربران مهمان : 88

 

کد خبر: 1165
تاریخ خبر: 1392/07/27

انتصاب مدیر فرهنگی دانشگاه به عنوان عضو گروه برنامه ریزی درسی و گسترش آموزش عالی مجازی


شرح خبر:

طی حکمی از سوی معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ( آقای دکتر مجتبی شریعتی نیاسر) به مدت 2 سال آقای دکتر فرهاد سراجی به عنوان گروه برنامه ریزی درسی و گسترش آموزش عالی مجازی منصوب گردیدند.

در بخشی از ابلاغ ایشان آمده است، رصد کردن نو آوری های عصر حاضر در امر آموزش، بومی سازی رشته ها، هماهنگی توسعه آموزش با بازار کار، توجه به ارزش های دینی؛ بی تردید در ارتقای کیفی و اجرای برنامه های درسی مؤثر خواهد بود.

این انتصاب شایسته را که نشان از تخصص و توانمندی های ارزشمند جناب آقای دکتر فرهاد سرجی  دارد، به ایشان و جامعه دانشگاهی، تبریک عرض نموده، برای این استاد ارجمند آرزوی موفقیت روزافزون می نماید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا می باشد.
طراحی شده توسط شبکه فراپیوند