کاربر مهمان ورود اعضا |  عضویت
خانهاخبارمعاونت فرهنگي دانشگاهمدیران فرهنگیکانون های فرهنگیواحد انجمن های علمی واحد تشکل های اسلامیکرسی آزاد اندیشیکتیبه فرهنگی
حضرت محمد(ص) می فرمایند : خير دنيا و آخرت با دانش است و شرّ دنيا و آخرت با نادانى .                 امام علی (ع) می فرمایند : زمانى كه مقدمات نعمت ها به شما رسید، نهایت آن را با كم شكری از خود مرانید.             حضرت فاطمه الزهرا (س) می فرمایند :   خدای تعالی نیکی به پدر و مادر را واجب فرمود تا از خشم او در امان بمانند، و دستگیری از خویشان را موجب افزایش عمر و سبب فزونی جمعیت و قدرت قرار داد .


 
 

ورود به جشنوراه بهار زندگی

 

سی و دومین دوره جشنواره
سراسری قرآن و عترت دانشجویان
 
  • آخرین اخبار
  • گالری عکس
  • نظرسنجی

 

ارتباط با معاونت

ایمیل شما:
تصویر امنیتی:
 Security code

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:   206
بازدید ماه جاری:   0
بازدید سال جاری:  
کاربران عضو آنلاین : 2
کاربران مهمان : 97

 

کد خبر: 565
تاریخ خبر: 1393/12/18

دومین جلسه از سلسله نشست های هم اندیشی اساتید علوم انسانی دانشگاه


شرح خبر:

دومین جلسه از سلسله نشست های هم اندیشی اساتید علوم انسانی دانشگاه با موضوع ( تحول در علوم انسانی، ضرورت ها ، راهبردها ، راهکارها ) در دانشکده علوم انسانی برگزار گردید.

در این نشست که ساعت 14 روز یکشنبه 93/12/17 در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی برگزار گردید، دکتر غلامی ریاست دانشگاه ، دکتر عروتی موفق معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ، دکتر حاجی عزیزی ریاست دانشکده علوم انسانی ، حجت الاسلام والمسلمین رستمی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، دکتر قائمی دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه به ایراد سخن پرداختند .

سپس اساتید حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص علوم انسانی و تحول در آن پرداختند.

در این جلسه مقرر گردید ضمن تداوم جلسات هم اندیشی در موضوع تحول در علوم انسانی ، نشست های تخصصی هرگروه در کمیته های معین مورد توجه قرار گیرد.

       
         
         
         
          
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا می باشد.
طراحی شده توسط شبکه فراپیوند