کاربر مهمان ورود اعضا |  عضویت
خانهاخبارمعاونت فرهنگي دانشگاهمدیران فرهنگیکانون های فرهنگیواحد انجمن های علمی واحد تشکل های اسلامیکرسی آزاد اندیشیکتیبه فرهنگی
حضرت محمد(ص) می فرمایند : خير دنيا و آخرت با دانش است و شرّ دنيا و آخرت با نادانى .               امام على (ع) می فرمایند : خداوند روزه را واجب كرد تا به وسيله آن اخلاص خلق را بيازماید.                   امام علی (ع) می فرمایند : زمانى كه مقدمات نعمت ها به شما رسید، نهایت آن را با كم شكری از خود مرانید.             حضرت فاطمه الزهرا (س) می فرمایند :   خدای تعالی نیکی به پدر و مادر را واجب فرمود تا از خشم او در امان بمانند، و دستگیری از خویشان را موجب افزایش عمر و سبب فزونی جمعیت و قدرت قرار داد .


 
    


  • آخرین اخبار
  • گالری عکس
  • نظرسنجی

 

ارتباط با معاونت

ایمیل شما:
تصویر امنیتی:
 Security code

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:   240
بازدید ماه جاری:   0
بازدید سال جاری:  
کاربران عضو آنلاین : 0
کاربران مهمان : 101

 

کد خبر: 564
تاریخ خبر: 1393/12/18

برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع اصلاح طلبی


شرح خبر:

بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینای همدان  دومین جلسه کرسی آزاداندیشی در نیمسال تحصیلی اخیر را با موضوع "اصلاح طلبی " در روز دوشنبه مورخ 18/12/93 در محل سالن سینمای دانشکده علوم برگزار نمود.

در این جلسه که به داوری جناب آقای سید مهدی فاطمی برگزار گردید آقای سید حمید اشرف به عنوان موافق و آقای میلاد بیرونی به عنوان مخالف به بیان دیدگاه های خود پرداختند و در پایان به سوالات حضار پاسخ دادند.


 

   
         
         
         
         
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا می باشد.
طراحی شده توسط شبکه فراپیوند