کاربر مهمان ورود اعضا |  عضویت
خانهاخبارمعاونت فرهنگي دانشگاهمدیران فرهنگیکانون های فرهنگیواحد انجمن های علمی واحد تشکل های اسلامیکرسی آزاد اندیشیکتیبه فرهنگی
حضرت محمد(ص) می فرمایند : خير دنيا و آخرت با دانش است و شرّ دنيا و آخرت با نادانى .               امام على (ع) می فرمایند : خداوند روزه را واجب كرد تا به وسيله آن اخلاص خلق را بيازماید.                   امام علی (ع) می فرمایند : زمانى كه مقدمات نعمت ها به شما رسید، نهایت آن را با كم شكری از خود مرانید.             حضرت فاطمه الزهرا (س) می فرمایند :   خدای تعالی نیکی به پدر و مادر را واجب فرمود تا از خشم او در امان بمانند، و دستگیری از خویشان را موجب افزایش عمر و سبب فزونی جمعیت و قدرت قرار داد . 

  • آخرین اخبار
  • گالری عکس
  • نظرسنجی

 

ارتباط با معاونت

ایمیل شما:
تصویر امنیتی:
 Security code

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:   155
بازدید ماه جاری:   0
بازدید سال جاری:  
کاربران عضو آنلاین : 0
کاربران مهمان : 34

 

کد خبر: 561
تاریخ خبر: 1393/12/10

برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع ارجعیت آزادی بر قانون


شرح خبر:

اولین کرسی آزاد اندیشی در نیمسال تحصیلی اخیر،توسط بسیج دانشجویی دانشگاه و با موضوع ارجعیت آزادی بر قانون در سالن سینما دانشگاه علوم برگزار گردید.

در این کرسی که ساعت 13 الی 15 روز سه شنبه 93/12/5 جناب آقای سید مهدی فاطمی به عنوان مخالف و جناب آقای براتی به عنوان موافق طبق وقت تعیین شده توسط مجری برنامه آقای سروش بستان پیرا صحبت کردند و در آخر چند نفر از دانشجویان سوالات شفاهی خود را مطرح کردند که با توجه به زمان جلسه پاسخهای کوتاهی توسط طرفین بحث به ایشان داده شد.


 

   
         
         
         
         
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا می باشد.
طراحی شده توسط شبکه فراپیوند