کاربر مهمان ورود اعضا |  عضویت
خانهاخبارمعاونت فرهنگي دانشگاهمدیران فرهنگیکانون های فرهنگیواحد انجمن های علمی واحد تشکل های اسلامیکرسی آزاد اندیشیکتیبه فرهنگی
حضرت محمد(ص) می فرمایند : خير دنيا و آخرت با دانش است و شرّ دنيا و آخرت با نادانى .               امام على (ع) می فرمایند : خداوند روزه را واجب كرد تا به وسيله آن اخلاص خلق را بيازماید.                   امام علی (ع) می فرمایند : زمانى كه مقدمات نعمت ها به شما رسید، نهایت آن را با كم شكری از خود مرانید.             حضرت فاطمه الزهرا (س) می فرمایند :   خدای تعالی نیکی به پدر و مادر را واجب فرمود تا از خشم او در امان بمانند، و دستگیری از خویشان را موجب افزایش عمر و سبب فزونی جمعیت و قدرت قرار داد . 

  • آخرین اخبار
  • گالری عکس
  • نظرسنجی

 

ارتباط با معاونت

ایمیل شما:
تصویر امنیتی:
 Security code

 

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:   155
بازدید ماه جاری:   0
بازدید سال جاری:  
کاربران عضو آنلاین : 0
کاربران مهمان : 9

 

کد خبر: 1137
تاریخ خبر: 1395/10/07

سالروز حماسه 9 دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، گرامی باد.


شرح خبر:

سالروز حماسه 9 دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، گرامی باد.

امام خامنه ای: مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ایران با فتنه های بسیاری روبرو بوده است.اما در بین این فتنه ها,میتوان 9 دی را مهم ترین فتنه و یکی از مهم ترین رویداد های بعد از انقلاب دانست.نه دی نقطه پایان یک رویا بود،رویای سهم طلبی طلحه و زیبر ها در ایران اسلامی.

جریان ضدانقلاب مدت ها به دنبال بهانه ای برای اجرای نقشه کامل شده و بی نقصشان بودند,که بهترین گزینه را برای اجرایی کردن این نقشه یافتند.پروژه به نام تقلب بزرگ در انتخابات ریاست جمهوری دهم که با طرح کامل در دست داشته, وحدتی مثال نزدنی در جبهه نفاق و حمایت تمام قد خارجی احتمال آنان را برای پیروزی تبدیل به یقین کرده بود.
فتنه 88 در ظاهر پروژه ای برای شکستن کمر احمدی نژاد بود اما در واقعیت ولی فقیه جامعه اسلامی و اصل نظام نشانه گرفته شده بود.اگر هزینه های هنگفت خارجی و حمایت برخی نوکران در آستین بزرگ شده انقلاب در داخل از این پروژه وجود نداشت تردیدی نیست که فتنه در همان روزهای اول خاموش شده بود.
جریان فتنه در کشور گمان میکرد طی بررسی های دقیق 30 ساله خود به روی مردم ایران آنها رو خوب شناخته است و مردم ایران در شرایط تحریم و فشار اقتصادی از ارزشها بریده و خسته میشوند و همه با پروژه آنها همراه خواهند شد تا برای رنگین شدن سفره هایشان نظام اسلامی را سرکوب کنند و شرایط حکومت را برای نوکران فریب خورده شان در ایران محیا میکنند.
اما غافل از اینکه به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی:(ملت ایران در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول ا... و کوفه و عراق در عهد امیرالمومنین و حسین بن علی(ع) می باشند.
هواداران فریب خورده فتنه گران در مراسم 16 آذر به عکس امام خمینی(ره) اهانت میکنند,هنوز داغ این اهانت در قلب مردم انقلابی ایران احساس میشود که رسانه های بیگانه و معاند و حامیان رسانه ای فتنه در داخل تاسوعا و عاشورای حسینی را هدف جدید فتنه سبز اعلام کردند.
حرمت شکنی فتنه گران به پرچم و بیرق اباعبدا... نا خودآگاه همه نقشه هایشان را بهم میریزد.مردم انقلابی ایران اسلامی,همان مردمی که فتنه گران گمان میکردند خسته و بریده از شرایط موجود در کشور اند,تتوانستند این حرمت شکنی به بیرق حسین بن علی را تحمل کنند و سه روز پس از این حرمت شکنی در 9 دی 88 حماسه ای کم نظیر در تاریخ انقلاب اسلامی را به ثبت رساندند.مردم همه در سراسر کشور به خیابان ها آمدند و تمامی نقشه های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی کردند و نشان دادند وقتی پای اصل نظام و نهضت حسینی به میان میاید با هیچ کسی تعارف ندارند.
تظاهرات عظيم ملت ايران براي محكوميت حرمت‌شكني در عاشوراي حسيني در حالي روز ۹ دی ۸۸ بود که در استان همدان دو روز زودتر برگزار شد و مردم استان همدان در هفتم دیماه حماسه آفریدند و انزجار خود را از فتنه گران و حرمت شکنان روز عاشورا  نشان دادند.

 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا می باشد.
طراحی شده توسط شبکه فراپیوند